25 września 2019

Świat i technologia podążają w nieznanym wcześniej kierunku przyszłości. Dzięki coraz to nowszym rozwiązaniom, nasza rzeczywistość zmienia się w miejsce, które teraźniejszość traktuje jako szansę na lepsze jutro. Dziś nie podążamy już jedynie za chwilowymi przyjemnościami. Dziś zastanawiamy się nad tym, jak nasze działania wpływać będą na naszą przyszłość, na nasze dzieci i dalsze pokolenia. Staramy się wykorzystywać nasz potencjał, aby uczynić świat lepszym miejscem. Właśnie taką drogę obrali producenci Toyoty z silnikiem hybrydowym. Przekonaj się, że Toyota Hybrydowa w wynajmie długoterminowym to nie tylko troska o środowisko. Wynajem auta może przynieść wiele dodatkowych korzyści. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, w jaki sposób zaoszczędzisz swoje pieniądze, oraz jak bogate wyposażenie poprawi codzienny komfort jazdy.

Oto 10 korzyści płynących z wynajmu długoterminowego samochodu Toyoty RAV4 z silnikiem hybrydowym

1. TOYOTA RAV4 HYBRYDOWA TO SAMOCHÓD PRZYSZŁOŚCI

Decyzję o zakupie samochodu z silnikiem hybrydowym możemy odkładać bardzo długo. Musimy mieć jednak świadomość, że właśnie te samochody w najbliższej przyszłości staną się podstawą motoryzacji. Już teraz, narzucane odgórnie limity emisji spalin i próby ograniczania produkcji zanieczyszczeń sprawiają, że wiele obszarów ludzkiej działalności przechodzi transformację. Taka metamorfoza na pewno nie pominie także samochodów.

2. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Bardzo często napotykamy stwierdzenie, że samochód z silnikiem hybrydowym to niepotrzebne przepłacane pieniądze. Na pozór faktycznie może się tak wydawać. Wystarczy jednak chwilę przeanalizować korzystanie z tego typu auta przez dłuższy odcinek czasu i zaczynamy zauważać, że Toyota RAV4 Hybrydowa jest tania.

Niskie spalanie w bardzo szybkim czasie odwdzięczy się nam zaoszczędzonymi pieniędzmi. Nie jest to jednak jedyny czynnik, dzięki któremu wynajem długoterminowy Toyoty RAV4 z silnikiem hybrydowym po prostu się opłaca.

3. DUŻO NIŻSZE KOSZTY NAPRAWY

 Doskonale wiemy, że zakup auta to pierwszy wydatek. Drugim, dużo bardziej obciążającym problemem jest naprawa psujących się elementów. Uszkodzona turbosprężarka, sprzęgło, wymiana filtra cząstek stałych – to problemy, które posiadaczy współczesnych samochodów potrafią wprowadzić w czarną rozpacz. Samochód hybrydowy pozbawiony jest tych psujących się części. Czy możemy zyskać coś lepszego niż niższy koszt serwisowania?

4. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODU BEZ WKŁADU WŁASNEGO

Każdy, kto kiedykolwiek interesował się leasingiem, wynajmem długoterminowym samochodu, czy samochodem na abonament, wie, że takie operacje bardzo często wiążą się z dodatkowymi kosztami, takimi jak konieczność uiszczenia wpłaty własnej. Wynajem długoterminowy samochodu w LeaseTake to brak wkładu własnego. Firma LeaseTake może pochwalić się udostępnianiem swoich aut na bardzo korzystnych warunkach, nie obciążając Twojego budżetu nadprogramowymi opłatami.

5. FINANSOWANIE

Wybierając LeaseTake na swojego partnera podróży możesz zyskać jeszcze więcej niż brak wpłaty własnej. Wynajem długoterminowy samochodu, w tym także Toyoty RAV4 Hybrydowej, to także finansowanie, które może trwać od dwóch do nawet pięciu lat.

6. BOGATE WYPOSAŻENIE

To, co przede wszystkim wyróżnia firmę LeaseTake na rynku motoryzacyjnym, to… samochody!

LeaseTake to sposób na lepszy samochód. Posiada wyłącznie takie auta, które wyróżniają się od pozostałych nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale także bogatym wyposażeniem. Długoterminowy wynajem samochodu nie musi wiązać się z otrzymaniem nudnego auta z podstawowymi akcesoriami i dodatkami.  Toyota RAV4 z LeaseTake posiada między innymi: przyciemniane szyby, czujniki parkowania (przód i tył), czujniki deszczu, kamera cofania, Bluetooth, światła LED, klimatyzacja, tempomat i wiele innych.

7. UBEZPIECZENIE

Bez zbędnego rozpisywania się – Toyota RAV4 w LeaseTake to także zagwarantowane ubezpieczenie w cenie wynajmu.

8. DOSTĘPNA OD RĘKI

Wynajem długoterminowy Toyoty RAV4 z LeaseTake to także oszczędność czasu. Nasze samochody dostępne są od ręki. Wystarczy Nam Twoja decyzja, aby rozpoczął się proces prowadzący do dostarczenia wybranego przez Ciebie auta.

9. NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

Decydując się na Toyotę RAV4 z silnikiem hybrydowym dołączamy do elitarnej grupy osób. Samochody hybrydowe należą do mniejszości. Toyota RAV4 czerpie z najnowszych technologii, które prowadzą do optymalnego spalania i wydajności.

10. EKOLOGIA

Aspekt ekologiczny nie pozostawia żadnych wątpliwości. Hybrydowa Toyota RAV4 to niskie spalanie, a co za tym idzie, emisja dwutlenku węgla zmniejszona do minimum. To samochód przyszłości, który zdecydowanie troszczy się o środowisko w którym żyjemy, oraz o jakość życia przyszłych pokoleń.