25 września 2019

8 i pół powodu dla których zakochasz się w nowym busie Peugeot Traveller

Większość ludzi czuje się dobrze i bezpiecznie w rodzinnym gronie. Dbamy o domowe ognisko, inwestujemy czas, pieniądze i zaangażowanie, aby mieć w swoim życiu miejsce, które jest naprawdę nasze. Z drugiej strony jesteśmy ciekawi świata, lubimy odwiedzać nowe miejsca, czujemy dreszczyk emocji mijając nieznane ulice obcych państw.

Jak połączyć szczęście przebywania wśród bliskich osób z wolnością podróżowania nawet tysiące kilometrów od domu? Odpowiedzią jest wynajem busa 9 osobowego Peugeot Traveller! Poznaj 9 i pół powodu, przez które zakochasz się w tym wyjątkowym pojeździe!

1. UNIWERSALNY 

Bus Peugeot Traveller to auto uniwersalne, które umożliwia przewóz znacznej liczby osób – maksymalnie 9. Dzięki niemu możesz podróżować ze swoją rodziną, paczką znajomych czy współpracownikami w nawet bardzo odległe zakątki.

2. PRZESTRONNY

Chyba nie trzeba wiele mówić o tym, jak bardzo przestronny jest nowy bus Peugeota. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, aby szybko zorientować się, że jest to samochód, w którym wszyscy pasażerowie mogą czuć się wygodnie, a swoboda ruchów zapewnia komfortową jazdę nie tylko kierowcy. 

3. WIELOOSOBOWY

Bus Peugeot Traveller może pomieścić aż 9 osób. Oznacza to, że poza kierowcą, w podróży może uczestniczyć aż 8 pasażerów.  Jest wieloosobowy, a mimo to wpasowuje się także w przestrzeń miejską, pozwalając na zwrotną jazdę i komfortowe parkowanie. Wynajem długoterminowy busa pozwala na podróż całą rodziną, dużą paczką znajomych, lub zespołem współpracowników. 

4. ELASTYCZNY

Elastyczność busa Traveller polega przede wszystkim na możliwości złożenia, a także usunięcia siedzeń pasażerów. Dotyczy to zarówno drugiego jak i trzeciego rzędu. Możliwe jest także podniesienie i złożenie siedzeń do postaci stolika. Ta dowolność sprawia, że podróże w Travellerze są jeszcze ciekawsze i bardziej wygodne. 

5. POJEMNY 

Peugeot Traveller to także bardzo pojemny bagażnik. Złożenie ostatniego rzędu siedzeń sprawia, że objętość wynosi aż 1350 litrów. Wyjęcie tego rzędu daje 1987 litrów, a dodatkowe usunięcie drugiego rzędu siedzeń to ponad 3390 litrów.

6. ZWROTNY

Mimo swoich dość dużych gabarytów, dzięki którym podróżować może aż 9 osób jednocześnie, Peugeot Traveller jest bardzo zwrotny, a prowadzenie go nie sprawia problemów. Dotyczy to także parkowania, ponieważ Traveller może być parkowany na każdym, standardowym parkingu.

7. NOWOCZESNY

Traveller ma wiele posiada wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jazda tym wyjątkowym busem jest jeszcze prostsza.  Wśród dodatkowych opcji zaliczyć możemy trójwymiarowy system nawigacji z funkcją rozpoznawania głosu. To także pakiet widoczność, w skład którego wchodzi  automatyczny włącznik reflektorów, automatyczne wycieraczki czy elektrochromatyczne lusterko wsteczne

8. BEZPIECZNY

Przeprowadzone testy Euro NCAP wskazały Travellerowi maksymalną notę pięciu gwiazdek bezpieczeństwa. Bus Peugeot to aż 87 % skuteczności w ochronie kierowcy i dorosłych oraz 91% w kategorii ochrony dzieci.  Traveller to sześć poduszek powietrznych, system przekroczenia linii, automatycznego hamowania, system martwego pola, a także kamera rozpoznawania znaków drogowych.

OSIEM I PÓŁ!

Wynajem długoterminowy busów Traveller od LeaseTake to przede wszystkim najwyższe rabaty na rynku, które pozyskaliśmy specjalnie dla Ciebie, prosto od polskich producentów. Wynajem busa to komfort przestrzeni i swobody ruchu. Poszukując wynajem busów Warszawa koniecznie sprawdź naszą ofertę.