Wynajem długoterminowy BMW

Wynajem długoterminowy samochodu z LeaseTake jest wyjątkową ofertą, która pozwala na finansowanie auta nawet od 2 do 5 lat. Jeżeli chodzi o warunki najmu, są one dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy także możliwość wystawienia jednej faktury za wszystkie auta. Długoterminowy wynajem samochodów od LeaseTake pozwala Ci cieszyć się z jazdy każdego dnia.  

BMW leasing

Leasing samochodów dzięki LeaseTake jest prosty jak nigdy dotąd! Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi oraz bankami, dlatego to nie Ty dostosowujesz się do finansowania. To my dostosowujemy finansowanie do Ciebie! Zbiorcza faktura, wystawiana zawsze w tym samym czasie, to zdecydowane ułatwienie w prowadzeniu budżetu. Sprawdź leasing samochodu od LeaseTake!

BMW to topowy producent samochodów, których wysoka jakość znana jest na całym świecie od lat.  Samochody BMW stały się symbolem niemieckiej precyzji i komfortu. Właśnie dlatego w ofercie LeaseTake nie mogło zabraknąć także samochodów BMW. Przekonaj się, jak komfortowa i przyjemna może być podróż wraz z BMW od LeaseTake!

Samochód na abonament

Samochód na abonament, czyli inaczej wynajem roczny samochodu, to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się komfortem jazdy nowym, bogato wyposażonym autem, unikając obciążających kredytów czy straty pieniędzy związanej z deprecjacją zaraz po pierwszym odpaleniu auta. Samochód w abonamencie od LeaseTake to minimum formalności oraz pełen pakiet dodatkowych świadczeń, takich jak ubezpieczenie, Assistance, czy opony.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78