25 września 2019

Jak twierdzą sami redaktorzy Top Gear – rzadko zdarza im się zachwycać samochodami marki Peugeot. Przeprowadzenie testów crossovera Peugeot 3008 wprawiło jednak zespół Top Gear w niemały zachwyt. Dlaczego akurat ten model? Co sprawia, że zasługuje on na szczególną uwagę? Czy wynajem długoterminowy tego samochodu jest opłacalny? Przekonajmy się!

Nowy crossover Peugeot 3008

Pierwsze wrażenia ekipy Top Gear podczas sesji zdjęciowej były dość jasne dla wszystkich – Peugeot wreszcie zrozumiał gdzie popełniał błędy przy produkcji ostatnich samochodów. Wyciągnięte wnioski sprawiły, że Peugeot 3008 może wreszcie konkurować z innymi markami.
To szczególnie ważny ruch w środowisku crossoverów, których rynek stał się jednym z najtrudniejszych pod względem konkurencji i prześcigania się producentów w tworzeniu coraz lepszych pojazdów. W tym miejscu półśrodki są wykluczone. Albo wszystko, albo nic.

 Z nową wiedzą wiadomo dokąd zmierzać

Jak powiedział sam szef Peugeota, pierwszy 3008 utknął pomiędzy zwykłym samochodem osobowym a crossoverem. Najnowszy model wyznaczył drogę dokąd iść. 
Nowy Peugeot 3008 stał się asertywny i konkretny. Teraz jest bardziej wyrazisty, a jego wykończenie odznacza się zdecydowanie większą odwagą. Nowy szef Peugeota wykorzystał dostęp do silników nowej generacji oraz nowych, lekkich platform EMP2. 

Inwestycja się zwróciła

Maxime Picat, nowy szef Peugeot, przede wszystkim postanowił zainwestować w nową produkcję znacznie więcej pieniędzy. Jak sam zauważył, na poprzednich modelach oszczędzano kilka euro za samochód, co okazało się być dużym błędem.
Aktualnie nowy system sterowania i narzędzia wyglądają dużo solidniej już na pierwszy rzut oka. Wszystkie wersje posiadają wirtualne tarcze przed kierownicą, a także centralny ekran. Grafika, rozdzielczość, animacje, czas reakcji – wszystkie te aspekty są obecnie na bardzo wysokim poziomie.

Dlaczego wynajem długoterminowy samochodu Peugeot 3008 to dobry pomysł?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie należy przyjrzeć się bliżej ofercie proponowanej przez LeaseTake. Przede wszystkim, długoterminowy wynajem samochodów to gwarancja otrzymania kupca na samochód, który chcesz wynająć, dokładnie wraz z odebraniem pojazdu. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansującymi, dlatego pomożemy Ci sprzedać Twój samochód w jak najlepszej cenie. Co za tym idzie? Raty za wynajem długoterminowy samochodu będą dużo niższe, a Ty nie musisz przejmować się poszukiwaniem kupca kiedy wygaśnie umowa najmu. To Ty ustalasz na jakich warunkach chcesz wynająć samochód, a trzymając się ustalonych przez Ciebie zasad negocjujesz dla siebie najlepszą cenę wynajmu. 

Więcej informacji na temat długoterminowego wynajmu samochodów

Źródło zdjęć