Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy samochodu to możliwość skonfigurowania auta do indywidualnych potrzeb. Zarówno wybór auta, długość kontraktu, dodatkowe usługi, a także formy finansowania dobierane są do oczekiwań klienta. Długoterminowy wynajem samochodów nie chodzi w zdolność kredytową! Wynajem samochodu można wliczyć w koszty prowadzenia działalności, co tym samym automatycznie obniża podatek.
Ford Motor Company to firma działająca na rynku motoryzacyjnym już ponad 100 lat! Ten amerykański koncern po dziś dzień stanowi podstawę światowej motoryzacji. Wynajem samochodu Ford jest świetnym pomysłem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie klasyczny komfort, a także nowoczesny styl. Leasing samochodu Ford w LeaseTake to takie samochody jak: Ford Focus, Ford Kuga czy Ford Mondeo. 

Ford leasing

Leasing samochodu z LeaseTake to przede wszystkim finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb, a także niezwykle wysokie rabaty na samochody, najniższe na rynku. Istnieje możliwość tworzenia jednej, zbiorczej faktury na wszystkie pojazdy. Miesięczna rata jest stała, dlatego planowanie budżetu staje się dużo prostsze. Leasing samochodów to także brak wpłaty własnej.

Samochód na abonament

Samochód na abonament, czyli wynajem roczny auta, to przede wszystkim nowe pojazdy, dostępne od ręki. Posiadamy samochody różne modele wielu marek. Nasze samochody są zawsze bogato wyposażone, wyróżniając się od innych samochodów oferowanych przez firmy leasingowe. Wszystkie formalności związane z samochodem na abonament zajmują około 15 min. Samochód w abonamencie to brak weryfikacji finansowej.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78