11 grudnia 2019

Posiadanie pojazdu nie jest już wyznacznikiem prestiżu społecznego. Obecnie coraz więcej osób i firm decyduje się na wynajem lub leasing aut. Szczególnie prężnie rozwija się w Polsce sektor najmu długoterminowego. Na czym polega i co zrobić, żeby pozyskać wymarzony samochód szybko i sprawnie?

Na czym polega najem długoterminowy?

O leasingach słyszał chyba każdy. Wynajem długoterminowy to stosunkowo nowa propozycja dla firm i osób prywatnych, która przynosi szereg znaczących korzyści.

Na czym polega? W największym uproszczeniu jest to umowa pomiędzy wynajmującym a najemcą, który korzysta odpłatnie z wybranego samochodu. Zobowiązanie zaciąga się na konkretny czas, po którym pojazd wraca do wynajmującego.

Najem długoterminowy za pośrednictwem brokera

Samodzielne poszukiwanie auta, które zaspokoi potrzeby wynajmującego, może być naprawdę żmudne i czasochłonne, zwłaszcza gdy nie ma się wiedzy branżowej. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą brokerzy najmu długoterminowego.

Z miesiąca na miesiąc zwiększa się grupa osób, które szukają i dopełniają formalności wynajmu na rzecz klienta.

Dlaczego warto zlecić poszukiwania zewnętrznym specjalistom? Przede wszystkim to olbrzymia wygoda. Nie trzeba sprawdzać samodzielnie wszystkich ofert i analizować parametrów technicznych, które bywają niezrozumiałe dla laików.

Broker na co dzień sprawdza dostępne auta, wie jak czytać dane oraz posiada bogate doświadczenie, dzięki któremu doradza i kieruje wyborem klienta tak, żeby rzeczywiście był później zadowolony z pojazdu.

Co ciekawe, coraz częściej korzysta się z usług brokerów internetowych. Dzięki temu, można bez trudu znaleźć odpowiedni samochód oraz dopełnić wszelkich formalności bez wychodzenia z domu. To olbrzymia wygoda, a także znacząca oszczędność czasu i pieniędzy.

Broker pomaga też w uzupełnieniu wszelkich dokumentów, co czyni procedurę wynajmu prostą i klarowną dla osób zainteresowanych pozyskaniem auta na określony czas.

Wynajem z brokerem – kiedy warto współpracować ze specjalistą?

Broker to gwarancja bezpieczeństwa oraz istotne wsparcie logistyczno-merytoryczne. Aby zapewnić sobie najwyższą jakość usług, warto zwrócić się do sprawdzonych firm i osób o bogatym doświadczeniu w branży. Na polskim rynku największą wiedzę i umiejętności w zakresie wynajmu długofalowego samochodów ma firma LeaseTake, która jako pierwsza wprowadziła dla swoich klientów usługę brokerską.

Przecierając szlaki i budując od lat pozycję ekspertów wynajmu samochodów, brokerzy z LeaseTake.pl zdobyli bogaty wachlarz doświadczeń oraz umiejętności, dzięki którym są w stanie doradzić w każdej sytuacji. A przecież, gdy szukamy wsparcia, zawsze warto zwracać się wyłącznie do najlepszych.