Firma LeaseTake jest jednym z leaderów branży motoryzacyjnej. Oferujemy nowe, bogato wyposażone samochody, zakupione bezpośrednio u polskich dealerów, w atrakcyjnym finansowaniu. LeaseTake to sposób na lepszy samochód. Poznaj ofertę na wynajem długoterminowy samochodu, leasing samochodów czy auto na abonament.

Oto 4 proste kroki do Twojego nowego samochodu!  1. Wybierz samochód
  2. Skontaktuj się z nami
  3. Podpisz umowę
  4. Ciesz się nowym samochodem
    15 min

W LeaseTake mamy szerokie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami na niezwykle trudnym, międzynarodowym rynku. Stawiamy czoła silnym, zagranicznym koncernom, które swoją pozycję ugruntowały na przestrzeni wielu lat. Mimo, iż dominują one wśród wypożyczalni na całym świecie, nasze innowacyjne podejście do klienta oraz sieć firm współpracujących, pozwala nam na godną rywalizację nawet z największymi. Mamy najlepsze rabaty w Polsce.

 

W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje wynajmu: 
- wynajem długoterminowy samochodu
- leasing samochodu
 

Wynajem długoterminowy samochodu dla firm

Długoterminowy wynajem samochodów od LeaseTake jest wyjątkową ofertą, która umożliwia leasing samochodu dla firm na bardzo korzystnych warunkach. Wynajem długoterminowy samochodu to możliwość finansowania od 2 do nawet 5 lat. Co ważne, wynajem długoterminowy samochodów skonfigurowany jest do potrzeb i upodobań klientów. Nasi klienci sami mogą decydować o długości najmu długoterminowego samochodu, a także o wyposażeniu auta, ubezpieczeniu czy o formie finansowania. Długoterminowy wynajem aut to formalności ograniczone do minimum, a także stała rata, która pozwala na dokładne zaplanowanie budżetu. Długoterminowy wynajem samochodów - poznaj szczegółową ofertę.

Leasing samochodu dla firm

Leasing samochodów osobowych z LeaseTake jest prosty jak nigdy dotąd! Oferta leasingu samochodu dla firm dedykowana jest przede wszystkim małym i średnim działalnościom gospodarczym. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi i bankami, dlatego leasing samochodów z LeaseTake to najlepsze formy finansowania. Wśród warunków leasingu samochodów, klient może dostosować między innymi takie opcje jak: limit kilometrów, pakiety serwisowe, ubezpieczenie czy assistance. Istnieje także możliwość podwyższenia limitu kilometrów w trakcie trwania umowy. Leasing samochodu to również wariant otrzymania zbiorczej faktury za wszystkie samochody, co bardzo ułatwia kontrolowanie budżetu i formalności. Zobacz leasing samochodu od LeaseTake.

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych

LeaseTake oferuje zainteresowanym klientom nową usługę skierowaną do firm. Każda firma zdecydować może się na atrakcyjny wynajem długoterminowy samochodów dostawczych. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą przez cały czas pozostać mobilne, tak aby dojeżdżać bez problemów do swoich klientów. Rata wynajmu długoterminowego w LeaseTake jest bardzo korzystna dla podpisujących umowę osób, uzyskać można przy okazji bardzo wysokie rabaty, a wymagane jest jedynie 10 procent wpłaty własnej. Wynajem długoterminowy obejmuje w sobie ubezpieczenia OC, AC oraz NNW. Jest to bardzo dobra wiadomość dla każdego kierowcy, który dzięki temu spokojniej i bezpieczniej może poruszać się po drogach. LeaseTake oferuje nowe samochody dostawcze w wynajmie długoterminowym: Volkswagen Crafter oraz Ford Transit Courier. Każda firma może dodatkowo zdecydować się na serwisowanie samochodu przez cały okres trwania wynajmu długoterminowego. Do raty wynajmu doliczane jest wtedy jedynie 100 złotych dodatkowej opłaty. W ten sposób klienci mają jednak pewność, że każda usterka w aucie zostanie szybko wyeliminowana. Sprawdź pełną ofetę na wynajem długoterminowy samochodów dostawczych.

Samochód na abonament

Samochód na abonament od LeaseTake to przede wszystkim zawsze nowe, bogato wyposażone auto. Samochód w abonamencie dostępny jest nie tylko dla firm. Otrzymanie samochodu w abonamencie możliwe jest także dla osób fizycznych. Wynajem roczny samochodu może także zostać zrealizowany bez wpłaty własnej. Limit kilometrów dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Decydując się na auto w abonamencie, gwarantujemy otrzymanie samochodu zarejestrowanego, z ubezpieczeniem OC/AC. To także assistance oraz opony dostosowane do warunków pogodowych. Samochód na abonament to 12 miesięcy wynajmu bez zbędnych formalności. Sprawdź oferty LeaseTake w wariancie - samochód na abonament.


LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78