1 502 wyświetleń

LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki

Wspieramy Naszych Mistrzów Świata!

 

Podczas czwartkowej konferencji medialnej – prezentacji Ferdinando De Giorgi, jako selekcjonera Reprezentacji Polski Mężczyzn doszło do miłej niespodzianki. Trener kadry narodowej otrzymał kluczyki do samochodu służbowego od Lease Take – partnera motoryzacyjnego Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Szkoleniowiec nie ukrywał zaskoczenia i zadowolenia. Kia Optima ma dowozić trenera, a co za tym idzie biało-czerwoną drużynę na podium międzynarodowych turniejów mistrzowskich.

– Czeka mnie wiele podróży związanych z obserwacją i przygotowaniami do zawodów. Długie dystanse wymagają bezpiecznego samochodu i komfortowych warunków, a to właśnie zapewnia ten model. Bardzo dziękuję, że otrzymuję ważne narzędzie do wypełniania swoich obowiązków – powiedział Ferdinando De Giorgi.

– Oferta przedstawiona przez Lease Take w pełni wyczerpuje potrzeby Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Nasza federacja ma do wykonania zadania w całym kraju i często zagranicą. Niech dowodem będzie, że akcje szkoleniowe prowadzone przez PZPS to ponad 700 dni rocznie. Może to brzmieć zaskakująco wobec 365 dni w roku, ale wile zadań realizowanych jest równolegle. Taki poziom zaangażowania wymaga funkcjonalnej, urozmaiconej floty i taka posiada Lease Take – wyjaśnia Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Pierwszy Multisalon Wynajmu Samochodów w naszym kraju nawiązał szeroką współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Działając zaledwie od ponad roku LeaseTake, stał się dziś Partnerem Motoryzacyjnym PZPS na następne trzy lata. - Bardzo się z tego cieszymy. LeaseTake to w 100 procentach polska firma, która pokazuje, że sukces w start-up’ach można odnosić nie tylko w branży technologicznej - mówi prezes firmy Bartosz Budnicki.

Bardzo się cieszę, że wybór padł na tak doświadczonego szkoleniowca. Ferdinando De Giorgi dobrze zna naszą ligę i mentalność naszych zawodników, a osiągnięte sukcesy z zespołem  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nastrajają mnie optymizmem i wierzę, że obronimy  mistrzostwo świata. Dziś współpracę z PZPS rozpoczynamy my i nowy trener kadry, to taki wspólny nowy początek. Bardzo się z tego cieszymy. Mamy nadzieję, że razem przez te trzy lata naszych kontraktów odniesiemy liczne sukcesy.

Wszyscy w LeaseTake jesteśmy wielkimi fanami siatkówki. Jesteśmy dumni z sukcesów naszej reprezentacji. Uważamy, że siatkówka współgra z naszą filozofią. Jesteśmy młodą firmą, która chce się rozwijać i odnosić sukcesy podobnie jak reprezentacja. Wielokrotnie byłem świadkiem wspaniałej atmosfery stworzonej przez naszych kibiców i tą współpracą z PZPS chcemy wspierać także ich - dodaje Budnicki.

 

Cała rozmowa dostepna pod adresem:

http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/655853/ferdinando-de-giorgi-otrzymal-samochod-od-leasetake

 

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78