Leasing dla firm

Filtruj Zamknij
Sortowanie
Cena katalogowa
Marka
rozwiń
Rodzaj paliwa
rozwiń
Segment
rozwiń
Skrzynia biegów
rozwiń

  Leasing samochodu w LeaseTake

  Leasing samochodów dla firm jest ofertą skierowaną z myślą o spółkach oraz małych i średnich działalnościach gospodarczych. Leasing możemy podzielić na dwa rodzaje: leasing operacyjny i leasing finansowy. Główną różnicą między nimi jest przedmiot leasingu, który w przypadku leasingu operacyjnego, tym którym zajmuje się LeaseTake pozostaje w majątku leasingodawcy i to on może z tego tytułu dokonywać odpisów amortyzacyjnych, stanowiących koszt uzyskania przychodów. Z kolei raty miesięczne, pierwsza wpłata, wykup i wydatki związane z użytkowaniem samochodu są kosztem uzyskania przychodu leasingobiorcy.

  Leasing samochodu to możliwość finansowania pojazdu od 2 do 7 lat. Warunki umowy leasingowej są ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. W LeaseTake oferujemy możliwość finansowania dowolnego samochodu.

  Dlaczego warto wybrać leasing w LeaseTake?

  Zaletami leasingu samochodu są między innymi wygoda planowania wydatków – jedna stała rata przez cały okres umowy, w której zawarta jest opłata za auto i pełny pakiet serwisowy. W leasingu samochodów, w zależności od potrzeb klienta oferujemy różne typy umów, między innymi kontrakty, które nie obciążają zdolności kredytowej klienta. Leasing samochodów osobowych w LeaseTake to oferta z finalną wysoką wartością wykupu auta. Na podstawie wyliczeń wartości końcowej samochodu klient w praktyce płaci jedynie utratę jego wartości wynikającą z użytkowania samochodu. W leasingu dla firm roczny limit kilometrów jest ustalany indywidualnie w zależności od deklaracji klienta. W razie potrzeby istnieje możliwość podwyższenia limitu w trakcie trwania umowy, jednak nie może on przekroczyć 200 tyś. km na cały okres kontraktu. Leasing charakteryzuje się, prostymi warunkami uzyskania. Nowej firmie do potwierdzenia zdolności kredytowej wystarczy biznesplan. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przygotowują indywidualne oferty dopasowane do potrzeb klientów.

  Sprawdź nasze FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.