Mercedes GLC Coupe
 

Leasing samochodu Mercedes GLC Coupe

Trzeba zaznaczyć, że aktualnie leasing nowego samochodu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Ludzie mają świadomość, że za relatywnie niewielkie pieniądze mogą bowiem zagwarantować sobie komfort na najwyższym możliwym poziomie. Popularną opcją jest między innymi Mercedes leasing. Dlaczego ludzie wybierają ten model - GLC 250 4Matic? Czym charakteryzuje się sam leasing Mercedesa GLC? O tym wszystkim dowiecie się w poniższym artykule.
 

Czym cechują się pojazdy Mercedes GLC?

Popularność pojazdów tej marki nie może zaskakiwać. Należy zwrócić uwagę na fakt, że są one między innymi bardzo eleganckie. Osoby, które przykładają do tej kwestii sporą uwagę na pewno nie będą zawiedzione. To jednak nie wszystko. Warto wiedzieć, że Mercedes GLC w leasingu samochodów to opcja popularna również ze względu na wygodę i komfort. Auta są bardzo przestronne, dlatego zarówno kierowcy, jak i pasażerowie nie narzekają na brak miejsca. Oczywiście, producenci zadbali także o kwestie związane z bezpieczeństwem. Ponadto auta GLC 250 4Matic są całkowicie niezawodne. To oznacza, że pokonywanie kolejnych kilometrów to czysta przyjemność.
 
Na uwagę zasługują także parametry pojazdów tej firmy. Warto uwzględnić, że leasing samochodów luksusowych tego typu jest popularny między innymi ze względu na osiągi. Odpowiada za to moc w postaci 211 KM. Samochody posiadają silnik 2.0, nadwozie typu coupe, automatyczną skrzynię biegów i jeżdżą na benzynę. Co składa się na wyposażenie pojazdów tego niemieckiego producenta? Są to między innymi: elektryczna klapa bagażnika, elektryczne szyby z przodu i z tyłu, kamera cofania, podgrzewane siedzenia przednie, kierownica wielofunkcyjna, poduszki oraz kurtyny powietrzne, radio, odtwarzacz CD, tempomat, klimatyzacja automatyczna czy bezkluczykowe uruchamianie. Te wszystkie aspekty powodują, że coraz więcej osób decyduje się na leasing GLC. Nie powinno to jednak chyba nikogo zaskakiwać.
 

Mercedes leasing - oferta specjalna

LeaseTake wychodzi z ofertą specjalną w aspekcie leasingu tego modelu. Dzięki temu możecie nie tylko posiadać auta, które są eleganckie, nowoczesne i bardzo bogato wyposażone. Poza tym leasing Mercedesa GLC będzie wiązał się także z atrakcyjnymi warunkami finansowymi. Trzeba bowiem zwrócić uwagę na fakt, że miesięczna rata może wynosić tylko 2299 PLN (OC/AC/NNW jest już zawarte w tej kwocie). To jednak nie wszystko. Klienci mogą liczyć również na indywidualne warunki każdej umowy. Mercedes GLC Coupe w leasingu samochodów jest bez wątpienia popularny także z tego względu. Wszystko jest bowiem dopasowane do indywidualnych preferencji interesanta. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawrzeć w umowie wynegocjowane punkty dotyczące na przykład serwisu, opon, a także ustalić dowolny limit kilometrów. Nasi doradcy zrobią wszystko, aby finalna oferta była dla Was satysfakcjonująca.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78