Nowa Kia Ceed

Leasing samochodów Nowa KIA Ceed S

 
Warto wiedzieć, że Kia Ceed S w leasingu samochodów to rozwiązanie, które jest aktualnie coraz popularniejsze. Dlaczego? Czym charakteryzują się pojazdy tej marki? Dlaczego warto wybrać leasing samochodu Kia Ceed S? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w poniższym wpisie.
 

Czym charakteryzują się pojazdy KIA Ceed S?

 
Bez wątpienia leasing Kia Ceed S to dobra opcja między innymi dlatego, ponieważ samochody od tego producenta mają rozmaite zalety. Nie tylko charakteryzują się bardzo eleganckim i nowoczesnym designem. Trzeba ponadto zwrócić uwagę na fakt, że jazda jest bardzo komfortowa. W środku znajduje się bowiem dużo przestrzeni dla kierowcy oraz pasażerów. To jednak nie wszystko. Producenci zadbali także o to, aby samochody tego typu gwarantowały maksymalne bezpieczeństwo w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. Nie można nie wspomnieć, że użytkownicy mogą również liczyć na bardzo bogate wyposażenie. Chodzi tutaj między innymi o radio, odtwarzacz CD, poduszki powietrzne czy klimatyzację manualną itp.
 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing Kia Ceed S?

 
Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się na leasing samochodowy. Nie brakuje osób, które wybierają właśnie pojazdy tej marki. Na uwagę zasługują jednak nie tylko walory tych aut. Korzystny jest także sam leasing samochodowy w LeaseTake. W tym momencie Klienci mogą skorzystać z oferty specjalnej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na nowy model w wersji S. Posiada on między innymi silnik 1.4 DOHC, 100 KM czy nadwozie typu Hatchback. Samochód jest 5-drzwiowy, ma manualną skrzynię biegów i jeździ na benzynę. Nowa Kia Ceed S w leasingu samochodów jest popularna także ze względu na atrakcyjne warunki finansowe. Skorzystanie z tego pojazdu jest możliwe już od tylko 651 PLN miesięcznie (w racie znajdują się OC/AC/NNW).
 
Trzeba wspomnieć, że Klienci mają do wyboru leasing na 24 miesiące, 36 miesięcy, 48 miesięcy czy 60 miesięcy. Należy podkreślić, że umowy są zaś przygotowywane zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkowników. Nic więc dziwnego, że leasing samochodu Kia Ceed S to obecnie tak często wybierane rozwiązanie.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78