Kia Sportage

Kia to znana, południowokoreańska firma zajmująca się produkcją samochodów osobowych, a także dostawczych. Kia cieszy się zaufaniem swoich klientów od lat. Nic więc dziwnego, że duża, przestronna Kia Sportage zyskała wielu fanów na całym świecie.

Leasing samochodu Kia Sportage

Leasing Kia Sportage to idealne połączenie niskich rat, bogatego wyposażenia i pewnej jakości jazdy. Ciesz się przyjemnością podróżowania na wysokim poziomie.
Pełna oferta leasingowa samochodów KIA w LeaseTeake: więcej.

Leasing samochodu w LeaseTake to uproszczona procedura zawarcia umowy i weryfikacji finansowej. Leasing samochodów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość finansowania nawet od 2 do 5 lat. Wystawienie zbiorczej faktury za wszystkie samochody nie stanowi problemu. Umożliwiamy dostęp do szerokiej gamy aut, dostępnych od ręki. LeaseTake gwarantuje także stałe raty, które pozwalają na dokładne zaplanowanie budżetu. Warunki najmu samochodu dostosowane są według potrzeb klienta, w tym: limit kilometrów, pakiety serwisowe, karty paliwowe, opony, ubezpieczenie, Assistance. Poznaj szczegóły oferty Leasing samochodów.

 

 

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78