25 września 2019

Mercedes GLE to auto przeznaczone w stu procentach dla wymagających kierowców, którzy chcą znaleźć się w posiadaniu wysokiej jakości samochodu na różne trasy. Wyróżnia się na tle konkurencji rzadko spotykanym designem i zastosowaniem kolorowych elementów, które sprawiają, że auto jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Z pomocą takiego samochodu można rozwijać na drogach niesamowite prędkości, a jednocześnie kierowca utrzymuje pełną kontrolę nad autem. Niezbędne wyposażenie oraz duża ilość miejsca wewnątrz kabiny sprawia, że komfort podróży zachowany jest na maksymalnym poziomie. To spodoba się kierowcom, którzy często wykorzystują samochody do podróżowania, czy też do wyjazdów służbowych. Napęd trafia w większości na tylne koła, można skorzystać także z nowoczesnego systemu trakcji, który przyda się zwłaszcza początkującym kierowcom.

Czym wyróżnia się Mercedes GLE 250 4Matic AMG?

Mercedes GLE 250 wyróżnia się wieloma ciekawymi rzeczami, m.in. różnymi trybami jazdy. Wszystko zależy całkowicie od preferencji indywidualnych kierowcy, który podróżuje takim autem. Ponadto zastosowano w środku materiały dźwiękochłonne, pozwalające kierowcy i pasażerom prowadzić rozmowę na normalnym poziomie, bez potrzeby podnoszenia głosu. Jest to bardzo ważna rzecz dla osób, które często udają się w dłuższe trasy i lubią spędzać czas na przyjemnej rozmowie. Właściwości jezdne tego samochodu są niesamowite, kierowcy zapewniają sobie doskonałą przyczepność. Poza tym dowolnie można regulować przedni fotel, tak aby można było go w końcu ustawić w optymalnej dla prowadzącego pozycji. Dzięki temu podróż będzie jeszcze bardziej przyjemna i kierowca będzie się nią oczywiście cieszył. Auto nie wpada w poślizgi w nieco gorszych warunkach atmosferycznych, można nim bezpiecznie kierować, jest bardzo nowoczesne i wygodne. Można skorzystać również z asystenta rozpoznawania znaków, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Oprócz tego specjalny system jest w stanie rozpoznać u kierowcy pierwsze oznaki zmęczenia i go o tym poinformować. 

Wynajem długoterminowy Mercedesa GLE 250 

Mercedes GLE 250 może być wynajęty na długi okres czasu z pomocą LeaseTake. Jest to oferta skierowana do osób, które nie chcą kupować auta, lecz chcą wynająć nowoczesny samochód na nieco dłuższy okres. W skład takiego wynajmu wchodzi ubezpieczenie OC/AC, pełne serwisowanie auta i skorzystanie z samochodu zastępczego w razie jakichś przykrych incydentów. Do tego dorzucane są opony zimowe, a przy skorzystaniu z tej oferty należy wpłacić zaledwie 10% opłaty własnej. Poznaj opcje oferty na wynajem długoterminowy Mercedesa GLE 250.