Leasing samochodów w LeaseTake jeszcze taniej w II krokach!


LeaseTake oferuje leasing samochodów w niespotykanie niskich cenach. Korzystanie z naszych usług to podwójna oszczędność pieniędzy. Grupa LeaseTake to część silnej, polskiej grupy zakupowej aut. Obracamy 6 tys. samochodów rocznie od lat. Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy po to, aby móc zaoferować Ci najlepsze rabaty na rynku. Połączenie super rabatów i niskich cen, wraz z elastycznymi formami finansowania, które sprawiają, że Twoje opłaty są jeszcze niższe, otrzymujesz od LeaseTake najkorzystniejsze oferty w Polsce.

I. LeaseTake to najwyższe rabaty dostępne na rynku


Wybór finansowania
Najwyższe rabaty na rynku
Auta dostępne od ręki

KROK I  - NAJWYŻSZE RABATY, NAJNIŻSZE CENY
LeaseTake
to coś więcej niż inne, znane Ci firmy leasingowe. Jako część polskiej grupy zakupowej samochodów z ogromnym doświadczeniem, wykorzystujemy swoją wiedzę tak, aby móc zaoferować Ci niespotykane dotychczas rabaty. Wypracowaliśmy wyjątkowo korzystne warunki kupna aut różnych marek, prosto od producentów, pomijając dealerów i koszty związane z ich usługami.

Mając okazję negocjować ceny bezpośrednio z producentami, uzyskujemy dla Ciebie najlepsze rabaty, jakich nie jest w stanie zaoferować Ci żaden dealer czy firma leasingująca. Właśnie w ten sposób, dzięki pomocy LeaseTake, oszczędzasz swoje pieniądze.

II. Wybór finansowania dostosowany do Twoich potrzeb


Alphabaet
mLeasing
Idea Fleet

KROK II - ELASTYCZNE FORMY FINANSOWANIA DOPASOWANE DO CIEBIE
Połączenie niespotykanie niskich rabatów, jedynych takich na rynku, wraz z niezwykle korzystnymi ratami, to idealna kombinacja, dzięki której oszczędzasz pieniądze jak nigdy dotąd! Dodatkowo, LeaseTake współpracuje z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Może tego nie wiesz, jednak jednostki finansujące mogą stosować różną politykę kredytową.

Szeroki zakres firm współpracujących z LeaseTake sprawia, że otrzymujesz możliwie najniższe oprocentowanie. To nie Ty dopasowujesz się do formy finansowania, to my dopasowujemy finansowanie do Ciebie! LeaseTake to sposób na lepszy samochód, w niskich cenach, jakich nie dostaniesz nigdzie inadziej!

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78