25 września 2019

Nissan Qashqai dostępny od ręki

Nissan Qashqai podbił serca wielu kierowców. Model ten przeszedł diametralny facelifting, dzięki czemu auto zostało odświeżone i cieszy się jeszcze większą popularnością. Przede wszystkim lifting opierał się na przeprojektowaniu świateł przednich, które prezentują się estetyczniej. Zmieniono także wygląd zderzaków, zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki którym samochód prezentuje się naprawdę nowocześnie. Bardzo ważne jest też to, że podniesiono jakość wnętrza auta. Jest ono bardziej komfortowe, a przy okazji zamontowano też dodatkowe elementy wpływające na większą ilość wrażeń podczas prowadzenia auta.

System ProPilot

W Nissanie Qashqai po odświeżeniu zauważyć można też innowacyjny system ProPilot. Odpowiada on za lepsze sterowanie układem kierowniczym. System ten pozwala na automatyczne przyspieszanie oraz zwalnianie w czasie jazdy jednym pasem po autostradzie. Jest to świetna wiadomość dla osób, które często podróżują autostradami. W samochodzie znaleźć można też nowe fotele, które pokryte są w całości skórzaną tapicerką, dlatego prezentują się bardzo stylowo. Na środkowych panelach dodatkowo tapicerka jest pikowana, co spodobać może się zwłaszcza kobietom. Kierownica posiada w sobie chromowane detale, dzięki czemu ma się nad nią pełną kontrolę, a pod kątem wizualnym prezentuje się ona doskonale.

System Audio Bose

W Nissanie Qashqai po liftingu będzie można także zastosować system dźwiękowy Audio Bose z 7 głośnikami. Jest to idealna propozycja dla osób, które lubią słuchać podczas jazdy samochodem dobrej muzyki, przy świetnej jakości dźwięku. Oprócz tego zmianom uległ interfejs w systemie multimedialnym, jest on bardziej przejrzysty i nowoczesny. Cały samochód zyskał na wartości, prezentuje się znacznie efektowniej i korzystniej pod kątem wizualnym. Modyfikacji poddane zostało także zawieszenie, to samo tyczy się amortyzatorów, a cała kabina została dodatkowo wyciszona, aby wrażenia z jazdy były jeszcze lepsze dla każdego kierowcy, który udaje się samochodem w dłuższą podróż.

Nissan Qashqai w nowej odsłonie dostępny jest w atrakcyjnej ofercie wynajmu długoterminowego.