21 240 wyświetleń

Informacje o firmie

LeaseTake – Sposób na najlepszy samochód!

Jesteśmy firmą znającą każdy wymiar rynku motoryzacyjnego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na dotarcie do najciekawszych ofert w całym kraju. Jesteśmy w posiadaniu wielkiej bazy samochodów, które charakteryzują się różnorodnością i wyjątkowym wyposażeniem.

Zapomnij o przewidywalnych, seryjnych samochodach, które wypuszczone z wypożyczalni, natychmiast giną w tłumie przeciętnych aut. Postaw na indywidualność, wolność i niezależność. Decydując się na nasze samochody, zyskujesz świeży symbol oryginalności i komfortu.

Auta, jakimi dysponujemy, nie znajdują się w posiadaniu rzeszy handlowców, którzy sprawiają, że na polskich drogach panuje rutyna i nuda. Wyróżnij siebie i swoich pracowników zjawiskowym samochodem, który zachwyca zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, gdzie wyposażenie to coś więcej niż działająca klimatyzacja i automatycznie zamykane szyb.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wraz z końcem 2016 roku staliśmy się oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Nasza Misja

Przede wszystkim pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, by móc przekazywać nasze samochody nie tylko w atrakcyjnych cenach, ale także w bardzo szybkim czasie – praktycznie od ręki. Dzięki nam oszczędzacz swój czas i pieniądze. Za cel obraliśmy sobie udostępnienie wyjątkowych aut tak, aby ich posiadacze mogli czuć się wyróżnieni.

Oferta

Nasza oferta obejmuje trzy wymiary, pozwalające wybrać tę metodę, która najtrafniej spełni Twoje oczekiwania. Wśród nich znajdują się:

Wynajem długoterminowy samochodu

- finansowanie auta możliwe od 2 do 5 lat

- wynajem długoterminowy samochodu to gwarancja stałej raty

- wynajem długoterminowy ma uproszczoną procedurę weryfikacyjną


Leasing samochodu

- leasing samochodu skierowany jest do małych i średnich działalności gospodarczych

- uproszczona procedura zawarcia umowy i weryfikacji finansowej

- leasing samochodów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta

Sprawdź nasze FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.

*Lease Take sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000562632, NIP 525-262-76-75, kapitał zakładowy 50.000 zł

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78