Nasza misja

Przede wszystkim pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, by móc przekazywać nasze samochody nie tylko w atrakcyjnych cenach, ale także w bardzo szybkim czasie – praktycznie od ręki. Dzięki nam oszczędzacz swój czas i pieniądze. Za cel obraliśmy sobie udostępnienie wyjątkowych aut tak, aby ich posiadacze mogli czuć się wyróżnieni.

LeaseTake – Sposób na najlepszy samochód!

Jesteśmy firmą znającą każdy wymiar rynku motoryzacyjnego. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na dotarcie do najciekawszych ofert w całym kraju. Jesteśmy w posiadaniu wielkiej bazy samochodów, które charakteryzują się różnorodnością i wyjątkowym wyposażeniem.

Zapomnij o przewidywalnych, seryjnych samochodach, które wypuszczone z wypożyczalni, natychmiast giną w tłumie przeciętnych aut. Postaw na indywidualność, wolność i niezależność. Decydując się na nasze samochody, zyskujesz świeży symbol oryginalności i komfortu.

Oferta

Nasza oferta obejmuje trzy wymiary, pozwalające wybrać tę metodę, która najtrafniej spełni Twoje oczekiwania. Wśród nich znajdują się:

Wynajem długoterminowy samochodu

finansowanie auta możliwe od 2 do 5 lat

wynajem długoterminowy samochodu to gwarancja stałej raty

wynajem długoterminowy ma uproszczoną procedurę weryfikacyjną

Leasing samochodu

leasing samochodu skierowany jest do małych i średnich działalności gospodarczych

uproszczona procedura zawarcia umowy i weryfikacji finansowej

leasing samochodów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta

Sprawdź nasze FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.