Peugeot to znany francuski producent aut osobowych i dostawczych. Wraz z Citroën, Peugeot tworzą koncert PSA. Data powstania marki Peugeot to aż 1810 rok, co oznacza ponad 200 lat działalności na rynku motoryzacyjnym. Nic więc dziwnego, że samochody Peugeot cieszą się tak dużym zainteresowaniem i zaufaniem. Leasing samochodów, długoterminowy wynajem samochodów czy samochód na abonament w LeaseTake, to także auta od Peugeot.

Peugeot leasing od LeaseTake

Leasing samochodu z LeaseTake to zawsze procedury uproszczone do niezbędnego minimum. Aby otrzymać samochód w leasingu czy długoterminowym wynajmie, wystarczy jedynie 15 minut. Nasze auta dostępne są od ręki. Wynajem długoterminowy samochodów, a także leasing, to możliwość finansowania od 2 do 5 lat. Finansowanie dostosowane jest do potrzeb klienta, ponieważ współpraca z wieloma bankami i instytucjami finansowymi umożliwia nam wybranie najtrafniej pasującej oferty.

Długoterminowy wynajem samochodów Peugeot

Wynajem długoterminowy samochodu to bardzo ciekawa alternatywna dla leasingu samochodów. Oferujemy możliwość finansowania od 2 do 5 lat. Poza wynajmem długoterminowym samochodów, oferujemy także samochód na abonament (wynajem roczny) oraz leasing samochodów. Nasi klienci mogą dowolnie wybrać rodzaj umowy, który najbardziej ich interesuje. Wynajem długoterminowy samochodu Peugeot to francuska jakość w korzystnej cenie!

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78