25 września 2019

Samochód na abonament to stosunkowo młoda forma wynajmu w Polsce, która na zachodzie cieszy się już sporą popularnością. Współcześnie ludzie cenią sobie komfort, wygodę, wysoką jakość prowadzonych samochodów. Coraz częściej sięgamy po nowe pojazdy, aby unikać przykrych wizyt w warsztatach samochodowych, męczących awarii i ryzyka wystąpienia dodatkowych kosztów ewentualnej naprawy, które w przypadku aut używanych pojawią się dość często. Zakup nowego samochodu to jednak kosztowna przyjemność. To także masa formalności, na które osoby prowadzące aktywny tryb życia mają coraz mniej czasu. Wspominanie o spadku wartości zakupionego auta, czy poszukiwaniu potencjalnego kupca w celu sprzedaży, dokłada tylko dodatkowe kilogramy do rosnącego ciężaru. Samochód na abonament staje się odpowiedzią na współczesne problemy kierowców żyjących na pełnych obrotach!

Samochód abonament – poznaj sposób na lepszy samochód!

Samochód abonament, na przykładzie firmy LeaseTake, to po prostu samochód w abonamencie rocznym. LeaseTake pozwala cieszyć się jazdą nowym, bogato wyposażonym autem dostosowanym do naszych potrzeb, a po upływie 12 miesięcy oddajemy używane przez nas auto, aby w jego miejsce otrzymać kolejny, nowy samochód.

Samochód na abonament jak telefon i telewizja?

Samochód na abonent to zdecydowanie więcej niż abonament telefoniczny czy telewizyjny. Decydując się na taką formę wynajmu w LeaseTake, otrzymujesz nie tylko nowe auto, ale też wyposażenie odbiegające od podstawowych standardów. W cenę wynajmuje możemy wliczyć także:

  • Ubezpieczenie OC/AC
  • Assistance 24/7
  • Pełna obsługa serwisowa
  • Dwa komplet opon dostosowane do sezonu i warunków pogodowych
  • Indywidualnie dopasowany limit kilometrów

Samochód w abonamencie to coś więcej niż wakacyjna wypożyczalnia

Samochód na abonament to zdecydowanie więcej niż wypożyczenie auta służbowo na weekend czy na wakacje za granicą. Opłaty za chwilowe wypożyczenie auta są stosunkowo większe od wynajmu rocznego. Wiąże się to głównie ze zwiększonym ryzykiem uszkodzenia auta, na co wpływ ma przede wszystkim użytkowanie go przez większą ilość osób.

Samochód na abonament to jednak mniej niż leasing, ponieważ to zdecydowanie mniej zobowiązań, a także możliwość wynajmu nie tylko dla firm, ale także osób fizycznych. Nie wymaga wpłacania wkładu własnego, ani nie obciąża zdolności kredytowej.

Abonament samochód oznacza sprytnie, bezpiecznie, wygodnie i nowocześnie.

Samochody na abonament od LeaseTake to auta pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Jest to szeroka gama różnych marek. Procedury uproszczone są do minimum. Faktury wystawiane są zawsze w tym samym terminie, a planowanie budżetu staje się proste jak nigdy. To wynajmujący przypomina najemcy o zbliżających się przeglądach, zmianie opon, których przechowywanie także bierze na siebie. Tak naprawdę, jedyną rzeczą o którą musisz dbać sam, to pilnowanie poziomu paliwa.