Samochody marki Mercedes są produkowane przez niemiecki koncern Daimler AG. Marka jest jedną z najstarszych na rynku samochodowym. Pojazdy ze znaczkiem trójramiennej gwiazdy produkowane są od 1923 r. Mercedes w swojej ofercie posiada samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe oraz pojazdy do transportu osób. Od lat samochody tej marki zajmują wiodącą pozycję wśród luksusowych aut segmentu premium. Marka Mercedes jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych firm. Cechuje ją innowacyjność, najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwo.

Mercedes GLC i GLC Coupé charakteryzują się niebywałym, współczesnym wyglądem, połączonym z klasyczną, sprawdzoną niezawodnością. To nie tylko niezwykły komfort jazdy, ale także bogate wyposażenie, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców. Wśród dodatkowych akcesoriów znajdują się między innymi: Bluetooth, czujniki cofania, kamera cofania, poduszki i kurtyny powietrzne, elektryczna klapa bagażnika, tempomat i wiele innych.

Samochody Mercedes w LeaseTake dostępne są w niezwykle atrakcyjnej formule: samochód na abonament. LeaseTake oferuje nowe samochody marki Mercedes w wynajmie rocznym. Atrakcyjność oferty stanowi jej prostota i wygoda. Klient, by cieszyć się nowym autem musi dostarczyć jedynie skan dowodu osobistego oraz wpłacić kaucję zwrotną za wybranego Mercedesa. W racie samochodu na abonament zawarta jest opłata za jego użytkowanie, pełne ubezpieczenie OC/AC/NNW i Assistance 24/7 oraz pakiet serwisowy. Nowe samochody Mercedes  dostępne są od ręki, bez zbędnych formalności i weryfikacji finansowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy przedstawią szczegóły oferty na nowy samochód w formule: auto na abonament.

By uzyskać dodatkowy rabat zachęcamy do złożenia zapytania przez formularz kontaktowy. Każde zgłoszenie otrzymuje dodatkowy rabat na wybrane auto z naszej oferty.

Auta marki Mercedes dostępne są także w ramach: wynajmu długoterminowego oraz leasingu samochodów.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78