Leasing samochodu Nissan Qashqai Volkswagen Passat

Mistrzowskie promocje w LeaseTake

Firma LeaseTake już ponad 24 miesięcy współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Nasze przedsiębiorstwo wynajmuje nowoczesne samochody nie tylko siatkarzom męskiej reprezentacji narodowej, ale także sztabowi trenerskiemu. W lutym ubiegłego roku kluczyki do samochodu klasy premium marki DS Automobiles otrzymał Vital Heynen, który jest głównym coachem Polaków. Warto zaznaczyć, że samochody są wynajmowane na okres jednego roku kalendarzowego. Po tym czasie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienić je na nowsze. Współpraca jest bardzo owocna o czym świadczą między innymi słowa głównych decydentów związku, a także samych sportowców.

Nissan Qashqai wynajem długoterminowy

Osoby, które szukają nowoczesnego i przestronnego pojazdu często stawiają na Nissana Qashqai. Pojazdy tej marki mają nie tylko bardzo elegancką prezencję. Warto podkreślić również dobre parametry techniczne i wygodę w trakcie poruszania się - tak naprawdę po każdej trasie. Nissan Qashqai 2018 odznacza się również atrakcyjną ceną i dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym - jeśli chodzi o nadwozie i podwozie.
Należy podkreślić, że wynajem długoterminowy aut to opcja przeznaczona nie tylko dla członków naszej kadry. Tak naprawdę każdy może skorzystać z tej atrakcyjnej oferty, która cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością. Jakie są warunki? Osoby, które decydują się na wynajem długoterminowy Nissana Qashqai mogą zrobić to na okres od 2 do 5 lat. Warto zaznaczyć, że nie ma tutaj żadnego wkładu własnego. Kto poza Klientami indywidualnymi może skorzystać z tej propozycji? Między innymi małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Oferta jest zatem uniwersalna. Poza atrakcyjnymi warunkami finansowymi i niskimi ratami Klienci mogą liczyć między innymi także na pełen serwis w trakcie trwania umowy. Gdyby zatem coś się działo, chociaż Nissan Qashqai to auto praktycznie niezawodne - to zawsze można liczyć na pomoc fachowców.

Do promocji dołączył także Volkswagen Passat!

To jednak nie koniec niespodzianek. Osoby, które chcą skorzystać z tej atrakcyjnej oferty dotyczącej wynajmu długoterminowego mogą wybrać nie tylko Nissana Qashqai, ale również VW Passata. Nienaganna stylistyka, przestronne wnętrze, bardzo dobre parametry techniczne i bezpieczeństwo w trakcie poruszania się po drogach polskich lub zagranicznych - to tylko niektóre zalety. Producenci zatroszczyli się również o szeroki wybór wersji silnikowych i bardzo solidną konstrukcję, która jest odporna na korozję. Klienci, którzy mają do czynienia z tymi pojazdami chwalą również wysokiej klasy układ jezdny. Wybór nie będzie zatem łatwy, bo oba auta mają swoje atuty.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78