Leasing samochodu Nissan Qashqai
rs]

Siatkarska promocja Nissan Qashqai w LeaseTake

Mistrzowska promocja Nissan Qashqai 2018 to idealny wybór dla osób ceniących sobie nowoczesne auto, które prowadzić można w pełni komfortowo na każdej trasie. W aucie użyte zostały funkcjonalne elementy, przez co podróż jest przyjemniejsza dla każdego z kierowców. Mowa np. o pikowanej tapicerce, wydajnym zawieszeniu, doskonałej jakości amortyzatorach i czujnikach pozwalających na bezpieczniejsze kierowanie autem w trudnych warunkach atmosferycznych.
 
Promocja siatkarska obowiązuje z uwagi na ścisłą współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Współpraca trwa od ponad 2 lat, a korzystają z niej zarówno siatkarze, jak i sztab trenerski. Na skutek tej współpracy firma LeaseTake wynajmuje auta siatkarzom na okres 12 miesięcy, po czym można je wymienić na nowsze modele. Dzięki temu propagowany jest zdrowy tryb życia, dba się o dobro siatkówki w Polsce, ale też udostępnia się sportowcom i trenerom najwyższej klasy auta, które okazują się być przydatne podczas kilkudniowych podróży np. na zgrupowania.

Wynajem długoterminowy Nissan Qashqai

Opcja wynajmu długoterminowego skierowana jest nie tylko do sportowców i osób związanych z siatkówką. Skorzystać z oferty może każdy kierowca zainteresowany wynajem Nissana Qashqai na okres od 24 do 60 miesięcy bez wkładu własnego. Dodatkowo oferta przeznaczona jest także do małych, średnich i dużych firm. Atrakcyjna rata oraz serwisowanie samochodu w czasie trwania umowy to tylko niektóre zalety proponowanego najmu. Dzięki temu można pozostać cały czas mobilnym, nie posiadając własnego auta.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78