1 492 wyświetleń

Siatkarska promocja w LeaseTake trwa!

 Jest nam bardzo miło poinformować, że siatkarska promocja w LeaseTake trwa cały czas. Do tej pory interesanci mogli skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowych dotyczących wynajmu długoterminowego Nissana Qashqai. Teraz do gry wkracza również Volkswagen Passat, dzięki czemu Klienci indywidualni oraz biznesowi będą mieli jeszcze większe pole do manewru. Czym charakteryzują się poszczególne pojazdy? Jak przedstawiają się warunki wynajmu? O tym wszystkim można przeczytać w dzisiejszym artykule.

Współpraca z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej

Firma LeaseTake od ponad 2 lat z sukcesami współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Przedsiębiorstwo wynajmuje nowoczesne i wygodne pojazdy sztabowi trenerskiemu z Vitalem Heynenem na czele. To jednak nie wszystko. Z posiadanej przez nas floty korzystają również sami sportowcy. Wszyscy podkreślają, że jazda tymi pojazdami to prawdziwa przyjemność. Auta są wynajmowane na okres 12 miesięcy. Po tym czasie pojazdy są wymieniane na nowe - chcemy bowiem zagwarantować każdemu maksymalny możliwy komfort. Należy podkreślić, że na bazie współpracy z PZPS-em powstał pomysł na Siatkarską Promocję LeaseTake. Trzeba zaznaczyć, że oferta jest dostępna nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także małych, średnich czy dużych korporacji.

Nissan Qashqai - dlaczego warto wybrać ten samochód?

Japoński producent zaprezentował ten model samochodu 12 lat temu. Pojazd odznacza się między innymi bardzo innowacyjną stylistyką, która pozwala pozytywnie wyróżniać się w tłumie pędzących pojazdów. Klienci doceniają również wygodne wnętrze. Dzięki temu jazda tym pojazdem jest bardzo przyjemna - nawet zakładając długie godziny spędzone za kółkiem lub na siedzeniu pasażera. Zresztą producenci zadbali również o wiele przydatnych funkcji, które sprawiają, że czas mija w błogiej atmosferze. Nie można nie wspomnieć o kwestiach dotyczących bezpieczeństwa. Japoński producent wyposażył Nissana Qashqai między innymi w system ProPilot, który odpowiada za lepsze sterowanie układem kierowniczym. Warto nadmienić, że auto jest bardzo uniwersalne. Świetnie nadaje się bowiem do jazdy po różnych trasach. Pomocna jest w tym kierownica z elementami chromowanymi. Zastosowanie tych gadżetów powoduje, że kierowcy mają nad autem po prostu większą kontrolę.  Więcej o nowym Nissanie Qashqai a artykule: Nissan Qashqai - nowe oblicze.

Wynajem długoterminowy samochodu Nissan Qashqai

Tak naprawdę każdy może stać się posiadaczem tego samochodu. Nie trzeba do tego żadnego wkładu własnego! Klienci mogą wybrać okres wynajmu długoterminowego od 24 do 60 miesięcy (Jest jeszcze opcja roczna - auto na abonament). Jakie są zalety? Poza walorami samego pojazdu można liczyć na niskie raty czy pomoc fachowców z serwisu - przez cały okres trwania umowy.

Od teraz w promocji także Volkswagen Passat!

Siatkarska promocja w LeaseTake cieszy się bardzo dużą popularnością. To zjawisko powinno być jeszcze bardziej uwypuklone, kiedy Klienci będą mieli do wyboru również Volkswagena Passata. Dlaczego warto decydować się na ten konkretny samochód? Na pierwszy rzut oka łatwo zauważyć elegancki design, który bardzo dobrze pasuje do obecnych trendów. Ważnym atutem jest również przestronne wnętrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z Volkswagena Passata korzystały całe rodziny. Nie można nie wspomnieć o bardzo dobrych parametrach technicznych. Posiadane w ofercie samochody mają silnik 1.4 TSI czy 125 KM itd. To jednak nie wszystko. Trzeba zwrócić uwagę także na duży wybór wersji silnikowych. Niemiecki koncern motoryzacyjny zatroszczył się również o bardzo solidną konstrukcję. Samochody są zatem odporne na rozmaite, niekorzystne czynniki atmosferyczne, a korozja nie jest im w żaden sposób straszna. Auta tego typu prowadzi się dobrze nie tylko ze względu na przestronne wnętrze. Producenci wyposażyli Volkswageny w świetnie działający układ jezdny. Nie zabrakło również takich funkcji, jak między innymi Bluetooth, czujniki parkowania, czujniki deszczu, klimatyzacja automatyczna, tempomat czy nawigacja. Wynajem długoterminowy VW Passat jest korzystny nie tylko ze względu na wyżej wymienione zalety. Trzeba również zwrócić uwagę na bardzo dobre warunki finansowe. Jeśli zatem zależy Wam na nowoczesnym i bezpiecznym pojeździe, to ten model jest dla Was idealny. Więcej o promocji samochodu Volkswagen Passat

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78