25 września 2019

Samochody hybrydowe wciąż wydają się być dla nas nieznanym lądem. Tymczasem za oceanem branża motoryzacyjna rozwija się właśnie w tym kierunku, będąc na naprawdę imponującym poziomie. Ludzie doceniają nie tylko ekologiczność aut hybrydowych, ale przede wszystkim rozumieją, że inwestycja w taki samochód zwraca się bardzo szybko. Interesując się wynajmem długoterminowym samochodu, powinniśmy na chwilę przyjrzeć się pojazdom nowej generacji, o ile oczywiście mamy taką możliwość. Firma LeaseTake, podążająca z duchem czasu, w swojej ofercie wynajmu długoterminowego samochodów posiada także samochody hybrydowe. Poza udostępnieniem aut, których niskie spalanie pozwala zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy, LeaseTake wprowadziła także szereg udogodnień, które sprawiają, że wynajem długoterminowy samochodu jest jeszcze tańszy!

W jaki sposób oszczędzam pieniądze, wybierając długoterminowy wynajem samochodu Toyota Auris?

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodu Toyota Auris, przede wszystkim zyskujesz wszystkie zalety posiadania auta z silnikiem hybrydowym.

Hybrydowa Toyota Auris to oszczędności:

  • Niskie spalanie – układ napędowy skonstruowany jest tak, aby działał on w idealnej harmonii z całością. Właśnie ta harmonia zapewnia niskie spalanie, a także zminimalizowanie emisji dwutlenku węgla.
  • Niski koszt serwisowania – samochody hybrydowe pozbawione są tych części tradycyjnych aut, które najczęściej ulegają zniszczeniu. Koszt naprawy elementów współczesnych, niehybrydowych aut, stają się dla większości właścicieli poważnym obciążeniem.

Czy wynajem długoterminowy Aurisa wymaga ode mnie wpłaty własnej?

Nie. Wynajem długoterminowy samochodu Toyota Auris od LeaseTake to brak wkładu własnego. Nie wymagamy od Ciebie uiszczania żadnych dodatkowych opłat. Jest to kolejny element, który pozwala Ci zaoszczędzić Twoje pieniądze, nawet podczas wynajmu długoterminowego samochodu. Decydując się na tę formę wynajmu Toyoty Auris, z silnikiem hybrydowym, nie obciążasz swojego budżetu nadprogramowymi kosztami.

Ile kosztuje mnie ubezpieczenie w wynajmie długoterminowym samochodu?

Wybierając wynajem długoterminowy samochodu Toyota Auris z LeaseTake, zyskujesz gwarancję otrzymania ubezpieczenia, wliczonego już w koszty wynajmu. Dzięki LeaseTake nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z ubezpieczeniem auta, a także oszczędzasz swój czas, nie tracąc go na załatwianie kolejnych formalności.

A co jeśli chce, żeby mój samochód wyróżniał się od innych aut dostępnych na rynku?

Firma LeaseTake doskonale zna branżę motoryzacyjną i wie, że wynajem długoterminowy samochodu wiąże się zazwyczaj z otrzymaniem seryjnego samochodu z podstawowym wyposażeniem. Wynajmowane auta zlewają się w niewyraźną papkę na polskich drogach, nie wyróżniając się od siebie wzajemnie. Właśnie dlatego LeaseTake pragnie odczarować widok na naszych drogach i udostępnia swoim klientom wyjątkowe modele z bogatym wyposażeniem.

W przypadku wynajmu długoterminowego samochodu Toyota Auris, w wyposażeniu znajdują się między innymi:

  • Kamera cofania
  • Bluetooth
  • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • Elektryczne szyby
  • Kierownica wielofunkcyjna
  • Klimatyzacja automatyczna
  • Tempomat

Czy wynajem długoterminowy samochodu uwzględnia możliwość finansowania?

Tak. Przy wynajmie długoterminowym samochodu Toyota Auris to możliwość aż od 2 do 5 lat finansowania.