Marka Volvo w LeaseTake

Ta marka znana jest już niemal 100 lat na światowym rynku, a jej solidne podstawy sprawiają, że jej silna pozycja utrzymuje się po dziś dzień. Spraw, aby Twój leasing samochodu był satysfakcjonujący. Volvo stoi na czele niezawodnych aut, dlatego decydując się na wynajem długoterminowy samochodu warto poważnie zastanowić się właśnie nad nim. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wynajem długoterminowy lub leasing, Volvo może stać się Twoim ulubionym partnerem na drodze. Oferta Leasetake proponowuje szereg znanych modeli tej marki. Pojemne Volvo XC90, równie przestrzenne Volvo XC60, mocne Volvo V60, a może eleganckie Volvo S60? Już dziś możesz sprawić, by w szybkim czasie, przy stosunkowo niewielkich kosztach, stać się posiadaczem ponadczasowej, szwedzkiej marki.

Wynajem długoterminowy Volvo

Posiadanie w swojej flocie takich aut jak np. Volvo XC90 za sprawą FSL (tj. Pełny Wynajem Długoterminowy) wiążę się z wysokim komfortem użytkowania samochodu. Sposób w jaki sposób klient eksploatuje auto staje się drugorzędny ze względu na oferowany przez nas pełny serwis, ubezpiecznie, kartę paliwową, assistance i likwidację szkód. Przy takiej formie finansowania klient może cieszyć się niską ratą oraz brakiem koniecnzości wykupu samochodu. Volvo w wynajmie długoterminowym samochodów to prawdziwa gratka dla fanów tej marki. Leasing i jego warunki dostosowane są do indywidualnych warunków i oczekiwań.

Volvo Leasing

Podobnie jak w opcji długoterminowego najmu, leasing Volvo cechuje się równie korzystnymi warunkami. Najważniejszą kwestią w przypadku leasingu operacyjnego jest możliwość wykupienia pojazdu po ówcześnie ustalonym okresie. W przypadku marki Volvo oferujemy szeroką możliwość wyboru auta. Przekonaj się, jak Volvo wpłynie na komfort Twojej jazdy. Pamiętaj, że nasze samochody to zawsze wyjątkowe modele, z ponadprzeciętnym wyposażeniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78