black friday bmw 518dZastanawiałeś się jak to jest siedzieć w najwygodniejszym, niemieckim fotelu za kierownicą eleganckiego wozu? Nie masz swojego pojazdu, a chciałbyś się przekonać jak to jest? W takim razie zdecyduj się na wynajem długoterminowy BMW 518d w promocji Black Friday! Poczuj się jak prawdziwy biznesmen w luksusowym samochodzie.

Nowoczesna technologia BMW Serii 5

BMW słynie ze stosowania dużej ilości nowinek technologicznych ze świata motoryzacji. Każdy gadżet pojazdu tej marki ma na celu uczynić Twoją podróż mozliwie jak najbardziej przyjemną i bezpieczną. W modelach niemieckiej firmy można więc znaleźc wiele udogodnień, których celem jest zapobiegnięcie wypadkowi. W BMW 518 odnajdziemy więc między innymi czujnik ciśnienia powietrza w oponach. Ponadto, w BMW 518d otrzymamy również: poduszki powietrzne – chroniące głowę z przodu i z tyłu, system nawigacyjny Business, inteligentne połączenie alarmowe, blokadę rodzicielską tylnych drzwi – niezwykle pomocne przy podróżach z małymi dziećmi, przełącznik właściwości jezdnych – dostosujesz swój samochód do swojego sposobu kierowania, czujniki parkowania z tyłu i z przodu – przydatne w trudnych warunkach atmosferycznych, a także asystent świateł drogowych, systemy asystujące kierownice i wiele innych nowości technologicznych. Wszystkie one sprawią, że podróż BMW Serii 5 będzie zarówno komfortowa, jak i bezpieczna.

Dlaczego wynajem długoterminowy BMW 518d?

Najem długoterminowy BMW 518d pozwala na sprawdzenie możliwości pojazdu w każdych warunkach. Dzięki temu będziemy mieli możliwość poznania wszystkich jego zalet – zarówno w mieście, jak i na trasie. Jeśli więc przymierzasz się do zakupu nowego wozu i chciałbyś się przekonać na co stać BMW 518 – wynajmij go na pewien czas. Sprawdź co potrafi niemiecka technologia. Zdecyduj się na komfort jazdy i niezwykłą dynamikę – samochód ten rozpędzisz do setki w mniej niż 10 sekund! Wynajem długoterminowy jest również dobrą opcją w sytuacji, kiedy potrzebujesz samochodu na kilka miesięcy, a nie chcesz wydawać pieniędzy na jego zakup. Nie będziesz go potrzebować później? Skorzystaj z oferty! Najem samochodów umożliwia na samodzielnie dysponowanie czasem, w jakim będziesz mógł korzystać z pojazdu. Umawiasz się na wygodny dla Ciebie okres – i tyle! Przekonaj się sam, jak wygodnym rozwiązaniem jest  wynajem długoterminowy aut. Zasiądź za kierownicą nowego samochodu – bez konieczności jego kupienia!

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78