wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - wybierz auto
wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - finansowanie
wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - dostarczamy auto


Wynajem długoterminowy Ford Transit Courier

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Wśród jej oczywistych zalet można wymienić możliwość pełnego korzystania z samochodu, bez konieczności zajmowania się sprawami związanymi z biurokracją. Formalności zostają bowiem po stronie firmy leasingowej. 
 
 Wynajem długoterminowy samochodu dostawczego Ford Transit Courier to bardzo dobra inwestycja. Ford Transit Courier to auto, które zostało zaprezentowane w 2014 roku i jest produkowane po dzień dzisiejszy. Samochód ten stanowi jeden z najpopularniejszych aut dostawczych. Jego całokształt zasługuje na określenie go zaletą tego modelu Forda, jednak jeśli chodzi o bardziej szczegółowe podejście to na szczególną uwagę zasługuje dobra ergonomia samochodu, jego układ jezdny oraz fakt, że wyposażony jest on w wentylację oraz ogrzewanie. 
 
Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych Ford Transit Courier to niezwykle korzystna oferta. Jej atrakcyjność polega przede wszystkim na tym, że klient ponosi tylko 10% wpłaty własnej, a cena raty obejmuje pełne ubezpieczenie OC, AC oraz NNW. Aktualnie istnieje możliwość skorzystania z promocji, w której klient za jedyne 100 zł doliczane do kwoty raty może wykupić pełny serwis samochodu.  

Sprawdź pełną ofertę wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych w LeaseTake: tutaj.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78