25 września 2019

Samochody dostawcze są nieodłącznym elementem wielu firm, które skupiają się na przewozie towarów. Niekiedy zdarza się jednak tak, że firma nie posiada własnego samochodu dostawczego, a wtedy optymalnym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Zdecydować można się na taki wynajem za pomocą nowej usługi na rynku od LeaseTake. 

Korzystna rata

Usługa wynajmu samochodów dostawczych w LeaseTake niesie za sobą wymierne korzyści. Przede wszystkim można liczyć w tym przypadku na bardzo korzystną ratę najmu, do której doliczyć można 100 złotych, a w zamian za to otrzyma się gwarancję serwisowania auta dostawczego przez cały czas trwania umowy. Jest to dla kierowców ogromne zabezpieczenie, ponieważ nie będą musieli martwić się o to, że każdą usterkę techniczną będzie trzeba naprawiać samodzielnie, a zajmie się tym wynajmujący. Przy skorzystaniu z takiej oferty najmu można liczyć na bardzo duże rabaty, ale też na jedynie 10 procent wpłaty własnej. Z racji tego usługa jest korzystna dla wielu firm logistycznych, czy też takich, które prowadzą działalność spożywczą lub przemysłową. 

Ubezpieczenia w cenie najmu

Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych obejmuje również ubezpieczenia OC, AC oraz NNW w cenie najmu. Jest to dobra informacja dla każdej osoby, która chce skorzystać z takiej możliwości, ponieważ nie trzeba w tym przypadku przeznaczać żadnych dodatkowych pieniędzy na ubezpieczenie. Oprócz tego wybrać można nie tylko jeden model auta dostawczego, a dobrać można sobie jeden z dwóch proponowanych, a są to takie auta jak: Volkswagen Crafter oraz Ford Transit Courier. Nowe samochody w wynajmie długoterminowym gwarantują zdecydowanie większe bezpieczeństwo na drodze. Klient może zdecydować się na skorzystanie z najmu samochodu dostawczego nawet na okres kilku lat, ma pewność tego, że otrzyma w pełni sprawne auto i nie będzie musiał miesięcznie dużo za nie płacić. Oczywiście umowa podpisywana z klientem jest w pełni przejrzysta i zgodna z obowiązującym w Polsce prawem. Warunki umowy są jasno określone dla obu stron, klient musi się do nich dostosować, aby współpraca przebiegała pomyślnie przez cały czas trwania umowy. Istotne jest to, iż klient jest jedynie użytkownikiem auta dostawczego, a nie jego posiadaczem, dlatego w określonym czasie musi zwrócić auto dostawcze wynajmującemu. Taka oferta najmu ma wiele pozytywów, ponieważ nie jest zbyt droga, a można się tym samym skupić na profesjonalnym realizowaniu czynności służbowych bez obaw o to, że trzeba będzie ponosić duże koszta związane z utrzymaniem auta dostawczego.

Poznaj szczegóły oferty wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych.