Mercedes GLC GLE Leasing

 

Długoterminowy wynajem samochodów z LeaseTake

Długoterminowy wynajem samochodów w LeaseTake to atrakcyjna oferta leasingu samochodów dla firm. Samochody w wynajmie długoterminowym to możliwość najmu od 2 do 5 lat. Oferta LeaseTake to unikalna alternatywa wobec zakupu i popularnego leasingu aut. W wynajmie długoterminowym samochodów istnieje możliwość skonfigurowania samochodu według własnych upodobań i potrzeb. Marki dostępne w wynajmie długoterminowym to: Audi, Fiat, Ford, KIA, Lexus, Mercedes, Nissan, Opel, Seat, Skoda, Toyota, Volvo.

W ramach kontraktu klient może indywidualnie zadecydować o długości kontraktu, wyposażeniu samochodu, pakiecie serwisowym, ubezpieczeniu czy formie finansowania. Samochody w wynajmie długoterminowym to wygoda i prostota. Stała miesięczna rata pozwala na wygodne planowanie budżetu. Jednocześnie jedna faktura za wynajem obejmuje cenę za auto, ubezpieczenie czy serwis. Cennik wynajmu długoterminowego samochodów w LeaseTake to niezwykle atrakcyjna oferta.

Wynajem samochodu ostatnimi czasy to sposób na lepszy samochód dla firm. Przedsiębiorca może korzystać z nowego auta, ograniczając spadek jego wartości do minimum. Nawet jeśli firma nie jest długo zarejestrowana, LeaseTake oferuje przystępne oferty na wynajem samochodów

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78