Wynajem długoterminowy samochodów

Filtruj Zamknij
Sortowanie
Cena katalogowa
Marka
rozwiń
Rodzaj paliwa
rozwiń
Segment
rozwiń
Skrzynia biegów
rozwiń

    Wynajem długoterminowy samochodu z LeaseTake

    Wynajem długoterminowy samochodów jest najbardziej opłacalną formą finansowania samochodów w firmach. W LeaseTake stale promujemy tę alternatywę wobec zakupu i popularnego leasingu aut. W wynajmie długoterminowym istnieje możliwość skonfigurowania samochodu według własnych upodobań i potrzeb. Stałe koszty ubezpieczenia, bezgotówkowy zakup paliwa dzięki kartom paliwowym czy brak ryzyka związanego z utratą wartości samochodu po zakończonym kontrakcie to doskonale przemawiające argumenty za tą formą finansowania.

    W ramach kontraktu klient może indywidualnie zadecydować o długości kontraktu, który umożliwiamy od 2 do 5 lat, wyposażeniu samochodu, pakiecie serwisowym, ubezpieczeniu czy formie finansowania. Samochody w wynajmie długoterminowym to wygoda i prostota. Stała miesięczna rata pozwala na wygodne planowanie budżetu. Jednocześnie jedna faktura za wynajem obejmuje cenę za auto, ubezpieczenie czy serwis.

    Wynajem samochodu ostatnimi czasy to sposób na lepszy samochód dla firm. Przedsiębiorca może korzystać z nowego auta, ograniczając spadek jego wartości do minimum. Nawet jeśli firma nie jest długo zarejestrowana, LeaseTake oferuje przystępne oferty na wynajem samochodów. Sprawdź niektóre marki dostępne w wynajmie długoterminowym to: Audi, Ford, KIA, Mercedes, Nissan, Toyota.

    Sprawdź nasze FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów.