Marka Nissan w LeaseTake

Nissan to niezawodna japońska marka, która znana jest na światowym rynku od lat. Ekspansja Nissana na rynek zachodni sprawiła, że takie modele jak Qashqai czy Juke są powszechnie używane przez ludzi na całym świecie. Segment crossoverów w przypadku Nissana to klasa światowa, dlatego też nie powinno dziwić, że osiąga ona tak dobre wyniki sprzedaży.

Nissan Leasing

Leasing samochodu, wymaga od nas wybrania takiego pojazdu, który nie tylko zadowoli nasze oczekiwania finansowe, ale także sprawi, że będziemy czuć się komfortowo i wyjątkowo. W naszej ofercie leasignowej tej marki, zdecydowanie najpopularniejszym modelem jest przestronny Nissan Qashqai 2018. Poza tym posiadamy między innymi takie auta, jak Nissan X-Trail, idealny do miejskich podróży Nissan Leaf, czy nowoczesny Nissan Juke. Zasady leasingu samochodów Nissan w LeaseTake są bardzo przejrzyste i przede wszystkim bardzo konkurencyjne jeśli chodzi o cenę.

Nissan wynajem długoterminowy

Wybierając nasze auto, musimy mieć poczucie dobrze podjętej decyzji. Pewność siebie zagwarantować może pełny serwis stanowiony po stronie finansującego samochód. Ponadto wybierając wynajem Nissana, decydujesz się na całkowite ograniczenie wszelkich spraw z zakresu korzystania z samochodu, twoim obowiązkiem zostaje jedynie tankowanie. Firmy korzystające z tego typu rozliczenia nie muszą angażować swoich środków na zakup auta, ani środków niezbędnych do skorzystania z kredytu. Najem długoterminowy to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą użytkować auto przez pewien okres, a potem je wymienić na nowe. To właśnie znana od ponad 100 lat marka Nissan może okazać się Twoim numerem jeden.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78