Długoterminowy wynajem KIA

Wynajem długoterminowy samochodu, podobnie jak w przypadku samochodu na abonament, to pełna gama nowych samochodów dostępnych od ręki. Istnieje możliwość finansowania wynajmu od 2 do 5 lat! Warunki najmu są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Możliwe jest także wystawienie zbiorczej faktury za wszystkie wynajmowane samochody. Poznaj oferty na wynajem długoterminowy Kia Niro czy nowych modeli Kia Stonic.

KIA leasing

Leasing samochodu z LeaseTake to także możliwość finansowania od 2 do 5 lat. Co ważne, współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi i bankami, dlatego warunki finansowania dostosowane są do klienta, nie odwrotnie. Gwarantujemy stałe raty, tak, aby zaplanowanie budżetu było jeszcze prostsze. W odróżnieniu od większości wypożyczalni, auta od LeaseTake są bogato wyposażone, zapewniając jeszcze większy komfort jazdy.

Kia w leasingu to pewna jakość i satysfakcja. Kia Motors to marka, która słynie z wysokich standardów i ciągłego podążania z duchem postępu i technologii. W ofercie LeaseTake znajduje się wiele modeli, takich jak Kia Optima, Kia Sportage, Kia Ceed’s, czy Kia Rio.

Wybierz ulubiony model Kia w leasingu, w korzystnych ratach i wyróżniaj się na drodze wyjątkowym autem. Ciesz się komfortem jazdy jak nigdy dotąd!

Aktualną ofertę na Wyprzedaż rocznika 2017 samochodów KIA znajdziesz tutaj.

Samochód na abonament

Samochód w abonamencie w LeaseTake to szereg udogodnień. Wynajem roczny to zawsze nowe, doskonale wyposażone samochody, pochodzące wyłącznie z polskich salonów. Posiadamy także auta, które stanowią nowość na rynku. Wszystkie samochody dostępne są od ręki. Samochód na abonament od LeaseTake to maksymalnie uproszczone procedury weryfikacyjne, a także brak wkładu własnego. Auta dostępne są także dla osób fizycznych, nie będących częścią działalności gospodarczej. Pełna oferta samochodów Kia w abonamencie rocznym.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78