Samochód na abonament

Samochód w abonamencie w LeaseTake to szereg udogodnień. Wynajem roczny to zawsze nowe, doskonale wyposażone samochody, pochodzące wyłącznie z polskich salonów. Posiadamy także auta, które stanowią nowość na rynku. Wszystkie samochody dostępne są od ręki. Samochód na abonament od LeaseTake to maksymalnie uproszczone procedury weryfikacyjne, a także brak wkładu własnego. Auta dostępne są także dla osób fizycznych, nie będących częścią działalności gospodarczej.

Długoterminowy wynajem samochodów

Wynajem długoterminowy samochodu, podobnie jak w przypadku samochodu na abonament, to pełna gama nowych samochodów dostępnych od ręki. Istnieje możliwość finansowania wynajmu od 2 do 5 lat! Warunki najmu są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Możliwe jest także wystawienie zbiorczej faktury za wszystkie wynajmowane samochody.

Leasing samochodów

Leasing samochodu z LeaseTake to także możliwość finansowania od 2 do 5 lat. Co ważne, współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi i bankami, dlatego warunki finansowania dostosowane są do klienta, nie odwrotnie. Gwarantujemy stałe raty, tak, aby zaplanowanie budżetu było jeszcze prostsze. W odróżnieniu od większości wypożyczalni, auta od LeaseTake są bogato wyposażone, zapewniając jeszcze większy komfort jazdy.

Kia Leasing

Kia w leasingu to pewna jakość i satysfakcja. Kia Motors to marka, która słynie z wysokich standardów i ciągłego podążania z duchem postępu i technologii. W ofercie LeaseTake znajduje się wiele modeli, takich jak Kia Optima, Kia Sportage, Kia Ceed’s, czy Kia Rio.

Wybierz ulubiony model Kia w leasingu, w korzystnych ratach i wyróżniaj się na drodze wyjątkowym autem. Ciesz się komfortem jazdy jak nigdy dotąd!

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78