1 793 wyświetleń

Firma LeaseTake partnerem motoryzacyjnym Polskiego Związku Piłki Siatkowej na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Firma LeaseTake nowym partnerem motoryzacyjnym Polskiego Związku Piłki Siatkowej

Polski prekursor innowacyjnego wynajmu samochodów łączy swoje siły wraz z polską piłką siatkową, by razem sięgać po sukces. 

 
Ostatnie dni sierpnia to wyjątkowy czas dla wszystkich Polaków. To właśnie wtedy odbędą się CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 to niezwykła okazja dla Polski, aby z powodzeniem promować nasz kraj, zarówno jako reprezentacja sportowa, a także gospodarze imprezy. Firma LeaseTake, która udowodniła, że sukces w start-up’ach to nie tylko branża technologiczna, pragnie podzielić się swoim dynamicznym rozwojem z polską kadrą piłki siatkowej. Symbolem nawiązanej współpracy stały się kluczyki do samochodu, przekazane przez prezesa firmy, Bartosza Budnickiego, w ręce nowego selekcjonera kadry, Ferdinando De Giorgi.
 
LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 szansą dla wszystkich Polaków
CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn rozpoczną się 24 sierpnia na PGE Narodowym. Trybuny oraz korona budynku zostanie wypełniona ponad 60 000 tysiącami kibiców. Międzynarodowy charakter imprezy zapewnia publiczność zarówno polska, jak i zagraniczna, stając się tym samym szansą na promocję naszego kraju za granicą. Właśnie dlatego tak ważne jest wspieranie polskiej siatkówki przez polskie firmy. Wspólna praca staje się silnym pomostem, prowadzącym do ogólnego wzrostu.
 
Zmiany prowadzą do rozwoju
Nawiązana współpraca między firmą LeaseTake a Polskim Związkiem Piłki Siatkowej odznacza się powiewem świeżości. Dzieje się tak, ze względu na młody staż zarówno LeaseTake, jak i nowego selekcjonera polskiej kadry. 
LeaseTake to nowa, w 100 procentach polska firma, która odniosła sukces w start-up’ach, udowadniając, że dobrze przemyślany biznes może cieszyć się powodzeniem, nawet jeśli nie należy do przeważającej dziś branży technologicznej. LeaseTake, pierwszy Multisalon Wynajmu Samochodów, działa na rynku stosunkowo niedawno, jednak już teraz nawiązał wielopłaszczyznową współpracę z Polską Siatkówką, stając się jej Partnerem Motoryzacyjnym na najbliższe trzy lata. 
 
Symboliczne przekazanie kluczyków
22 grudnia na stadionie PGE Narodowy, odbyła się konferencja prasowa, podczas której firma LeaseTake przekazała kluczyki do samochodu nowemu selekcjonerowi kadry. Ferdinando De Giorgi, nowy szkoleniowiec, może cieszyć się komfortem jazdy dzięki KIA Optima. - Czeka mnie wiele podróży związanych z obserwacją i przygotowaniami do zawodów. Długie dystanse wymagają bezpiecznego samochodu i komfortowych warunków, a to właśnie zapewnia ten model. Bardzo dziękuję, że otrzymuję ważne narzędzie do wypełniania swoich obowiązków – tłumaczy Ferdinando De Giorgi.

W jaki sposób LeaseTake wspiera polską reprezentację?
LeaseTake to sposób na lepszy samochód. Jako oficjalny Partner Motoryzacyjny, właśnie w ten wyjątkowy element zostało zaopatrzone zaplecze Polskiej Siatkówki. Wszystkie auta przekazane w ręce ludzi tworzących polską piłkę siatkową, są nie tylko nowe, ale przede wszystkim doskonale wyposażone. LeaseTake działając zgodnie z programem „12 Miesięcy Wygodnych Warunków”, zaproponowało wymianę wszystkich samochodów na nowe co 12 miesięcy. 

Promowanie Polskiej Siatkówki leży w interesie nas wszystkich
Jak już wspomnieliśmy, wspieranie polskiej siatkówki, a w szczególności wydarzeń międzynarodowych, odbywających się na terenie naszego kraju, to ogromna szansa na tworzenie pozytywnego wizerunku Polski. 

Niemniej ważnym elementem jest ogólne promowanie sportu i zdrowego trybu życia, które w przyszłości zaowocuje coraz większym zaangażowaniem przyszłych pokoleń w powielaniu zdrowych wzorców i promowaniu aktywności fizycznej. 

Wszystkie firmy, które oferują pomoc polskiej piłce siatkowej, stają się jednocześnie ważnym wsparciem promocji kraju, a także nauki odpowiednich wzorców dzieci, które dziś coraz rzadziej angażują się w życie sportowe, przytłoczone światem technologii. 
 

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78