1 318 wyświetleń

Monta Beach VolleyCub idealnym sposobem na rozpoczęcie lata!

 
Szukacie ciekawego pomysłu na spędzenie kilku najbliższych dni? Mieszkańcy Warszawy i turyści, którzy planują wizytę w stolicy naszego kraju, mogą zdecydować się na Monta Beach VolleyCub. Turniej siatkówki plażowej World Tour Warsaw jest największą sportową imprezą w tym mieście w całym 2018 roku. Można zatem być pewnym, że nie zabraknie ani emocji, ani niezapomnianych wrażeń.
 

Kiedy odbędzie się turniej siatkówki plażowej?

 
Początek imprezy jest planowany na 27 czerwca 2018 roku. Turniej siatkówki plażowej potrwa dokładnie przez 5 dni, a finalne rozstrzygnięcia nastąpią w niedzielę, 1 lipca 2018 roku. Mecze są rozgrywane na ul. Zaruskiego 12 (Cypel Czerniakowski). W turnieju weźmie udział 118 duetów z całego świata. Polskę będzie reprezentować 6 par w turnieju głównym, a także 3 duety w kwalifikacjach. Największą gwiazdą jest Ricardo Santos, który ma na swoim koncie aż 3 medale olimpijskie. Jak pójdzie mu w stolicy?
 

Gdzie zdobyć bilety na to wydarzenie?

 
Trzeba podkreślić, że od środy do piątku, czyli od 27 czerwca do 29 czerwca, każdy będzie mógł obejrzeć za darmo potyczki rozgrywane na stadionie głównym. Nieco inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o spotkania weekendowe. Na mecze od 30 czerwca (sobota) do 1 lipca włącznie (niedziela) trzeba bowiem nabyć już wejściówki, które są dostępne na stronie ebilet.pl. Organizatorzy zadbali jednak o to, aby ceny nie były zbyt wygórowane - dzięki temu  każdy może zobaczyć sportowców w akcji i przy okazji miło spędzić wolny czas.
 

Nie tylko siatkówka na najwyższym poziomie!

 
Osoby, które zdecydują się na to wydarzenie mogą liczyć nie tylko na popisy sportowców. Warto zwrócić uwagę na fakt że, że organizatorzy Monta Beach VolleyCub przygotowali dla chętnych mnóstwo innych atrakcji. Mowa tutaj między innymi o grach i zabawach dla dzieci oraz dorosłych czy codziennych koncertach. To jednak nie wszystko. Mieszkańcy Warszawy czy turyści każdego kolejnego dnia mogą uczestniczyć w beach party czy zajęciach z zumby, pilatesu czy fitness. Jak zatem widać, nikt nie powinien narzekać na nudę. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to dobra opcja nie tylko dla fanów sportu, ale tak naprawdę dla całych rodzin. Co ciekawe, na turnieju będzie można spotkać takie znakomitości, jak między innymi Wilfredo Leon czy Andrzej Wrona, który jest jednym z ambasadorów tego eventu.
 

LeaseTake jednym z głównych sponsorów

 
Firma LeaseTake zdecydowała się wesprzeć finansowo to wydarzenie, które zapowiada się jako wielkie święto dla fanów siatkówki. Przedsiębiorstwo na co dzień oferuje wynajem samochodów. LeaseTake posiada urozmaiconą ofertę, aby Klienci mogli wybrać wariant, który będzie najbliższy ich oczekiwaniom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na samochód na abonament, wynajem długoterminowy pojazdu czy leasing konkretnego auta. LeaseTake ma wielotysięczną bazę samochodów, które charakteryzują się efektownym designem, wygodą, komfortem oraz oczywiście bezpieczeństwem. Firma działa z sukcesami nie tylko w branży motoryzacyjnej. Warto wspomnieć, że od końca 2016 roku jest również oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78