samochód na abonamentLeasing samochodu to decyzja, która wymaga od nas poświęcenia czasu i uwagi, aby zebrać potrzebne informacje i wybrać takie auto, które będzie atrakcyjne nie tylko finansowo, ale przede wszystkim będzie dawało nam poczucie komfortu i przyjemności jazdy.

Wyjątkowym kandydatem na leasing samochodu jest znana od lata marka Toyota – japoński koncern powstały już w 1937 roku. W naszej ofercie posiadamy między innymi auto Toyota Corolla. Ta Toyota w leasingu to zarówno współczesny design jak i niezwykle atrakcyjne wyposażenie na bardzo korzystnych warunkach.

Leasing Toyoty Corolli w LeaseTake to zero wpłaty własnej. Taki leasing nie obciąża dodatkowo Twojego budżetu. Istnieje także możliwość dowolnej konfiguracji auta. Możesz również starać się o finansowanie wybranego samochodu nawet do 5 lat.

Pamiętaj, że decydując się na leasing w LeaseTake zyskujesz nie tylko nowy samochód, ale przede wszystkim wyjątkowy pojazd, który stanie się Twoim najlepszym partnerem na drodze każdego dnia. 

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78