wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - wybierz auto
wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - finansowanie
wynajem długoterminowy samochodów dostawczych - dostarczamy auto


Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych Volkswagen Crafter

Wynajem długoterminowy stanowi rodzaj usługi, który na przestrzeni ostatnich lat zyskał dużą popularność wśród konsumentów. Wynika to z faktu, że w cenie raty, klient otrzymuje samochód i nie musi martwić się o kwestie formalne, ponieważ te zostają w znacznej części po stronie formy, w której wynajmuje samochód. 
 
Wynajem długoterminowy samochodów dostawczych Volkswagen Crafter to bardzo dobry sposób na ulokowanie swojego kapitału. Volkswagen Crafter został zaprezentowany w 2006 roku, a jego produkcja trwa po dziś dzień. Wciąż stanowi on bardzo popularny model samochodu dostawczego, który cieszy się konsumenckim uznaniem. Model zapewnia dużą widoczność oraz posiada dużą przestrzeń dla kierowcy oraz pasażera, co stanowi jego wielką zaletę. Ponadto posiada on klimatyzację oraz ogrzewanie. 
 
Wynajem długoterminowy samochodu dostawczego Volkswagen Crafter od Leasetake to bardzo korzystna opcja. Atrakcyjność ofert opiera się głównie na fakcie, że klient ponosi bardzo małą wpłatę własną w wysokości 10%. W cenie raty otrzymuje za to OC, AC oraz NNW, a jeśli zdecyduje się skorzystać z aktualnej promocji, to za jedyne 100 zł doliczone do kwoty raty otrzyma pełny serwis samochodu. 
 
 

LEASING SAMOCHODU, SAMOCHÓD NA ABONAMENT - W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

+48 22 122 87 78